تاریخچه ما

مهان صنعت
مهان صنعت

شرکت مهندسی مهان صنعت کانی

فعالیت خود را با نام شرکت مهندسی برتران در سال ۱۳۸۱ در فضایی  به مساحت ۸۰ متر مربع با هدف ارائه خدمات فنی مهندسی شامل طراحی ماشین آلات ومشاوره در تولید، تهیه پروسه تولید، تهیه و تدوین مراحل کنترل کیفیت و تهیه لیست خرید وتهیه مدارک فنی مربوط به پروژه و انجام امور تحقیق وتوسعه  شروع به کار نمود وبا یاری ایزد منان و پشت کار مدیران و پرسنل خود در کوتاه ترین زمان ممکن موفق به انجام پروژه های چون طراحی دپارتمان سنگ شکن سیمان شهر کرد وخط اوره و آمونیاک پتروشیمی کرمانشاه  گردید واین مدت به بسیاری از صنایع تولیدی خدمات فنی ارائه نمود.

آغاز فعالیت ما

با توجه به توانمندیهای موجود ونیاز بازار در سال ۱۳۸۲ کارگاه تولیدی خود را در فضایی به مساحت ۵۰۰ متر مربع تاسیس و اقدام به تولید ماشین آلات و تجهیزات طراحی شده در واحد تولیدی خود نمود و در این دوره با ساخت تجهیزات صنایع سیمان و ریخته گری  و خط دانه بندی و خردایش مواد معدنی و کانی به کار خود اداد.
در سال ۱۳۸۵ این شرکت نام خود را از شرکت مهندسی برتران به شرکت مهندسی مهان صنعت کانی تغییر داده و به صورت تخصصی در زمینه ماشین آلات و تجهیزات صنایع راه سازی و معدنی و ریخته گری ادامه فعالیت داد و با بهره گیری از دانش روز دنیا و توانمندیها مدیران وکار کنان خود موفق به طراحی  تولید  و نصب و را ه اندازی تجهیزات و ماشین آلات فراوانی گردید.

این شرکت در حال حاضر در فضایی به مساحت ۱۱۳۵۰ متر مربع با تجهیزات کامل تولیدی و با دارا بودن واحدهای طراحی ومهندسی، کنترل کیفیت، تولید، ماشینکاری، برشکاری، نورد،  نقاشی در حال فعالیت و خدمت رسانی به صنایع  وکمک به بست و گسترش زیر ساختهای  اساسی میهن عزیزمان ایران و صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه مانند: عراق – افغانستان – آذر بایجان- گرجستان-و کشورهای افریقایی مانند: کامرون – کونگو- نیجریه – اوگاندا می باشد.
مهان صنعت  ضمن ارج نهادن به موضوع کیفیت و مرغوبیت تولیدات، به خلاقیت و نوآوری در فعالیتها و تولید محصولات، توجه خاصی مبذول داشته و با رعایت استانداردهای بین‌المللی کیفیت در صدد تولید محصولات متنوع و جدید با کاربرد بیشتر می باشد.

عوامل اساسی موفقیت این شرکت عبارتند از:

  • استفاده از تجهیزات برتر
  • نوآوری و خلاقیت
  • به کارگیری نیروهای متخصص
  • ارتباط مستحکم با مشتریان
  • ارائه خدمات پس از فروش قوی و موثر

آخرین های بلاگ

محصولات مهان صنعت

همین الان تماس بگیرید

فرم درخواست مشاوره

کارشناسان مهان صنعت آماده ارائه مشاوره رایگان جهت معرفی محصولات و خدمات شرکت هستند. با پر کردن فرم زیر در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.