نوارنقاله

یکی از پر مصرف ترین و کم هزینه ترین تجهیزات جهت انتقال سنگدانه ها در این صنعت نوارنقاله ها هستند. پارامترهای توصیفی نوار نقاله ها عرض لاستیک و طول شاسی آنها می باشد به طور مثال نوار عرض 60 سانتیمتر طول 20 متر

طول این تجهیز از یک متر تا چندین متر بصورت یک تکه و در طول های چند کیلومتری بصورت چندتکه می باشد و عرض لاستیک این تجهیز نیز متناسب با حجم و ظرفیت سنگدانه ای که جابجا می کنیم مورد مصرف قرار می گیرد.

در ساخت شاسی (استراکچر) نوارنقاله ها عموما از تیرآهن، پروفیل، لوله، ورق خم شده و یا ناودانی استفاده می شود، که هر کدام دارای مزایای مختلفی هستند و متناسب با حجم و ظرفیت سنگدانه ای که جابجا می کنیم و زاویه نوارنقاله مورد استفاده قرار می گیرند.

لاستیک نوارنقاله مدل ها و ساختار متفاوتی دارند و باید متناسب با نوع سنگدانه ها و شیب انتقال مواد انتخاب شود.

نوارنقاله قابلیت نصب از 0 تا 18 درجه با لاستیک معمولی و تا 35 درجه با لاستیک آجدار را دارد.

درام یا قلطک نوارنقاله چندین مدل دارد (رویه آن بوسیله لاستیک عایق شده و یا تراش خورده باشد، شافت آن ثابت ویا پیچ و مهره ای باشد) که متناسب با طول نوار و یا درخواست مشتری در شرکت مهان صنعت تولید می گردد.

رولیک های مصرفی در این تجهیز در دو مدل تعویضی و تعمیری با رویه های ساده و یا ضربه گیر می باشد که انتخاب این گزینه نیز متناسب با نوع سنگدانه، حجم و ظرفیت جابجایی صورت می پذیرد.

سیستم انتقال قدرت در این تجهیز نیز مدل های مختلفی دارد (الکتروگیربکس هالوشافت، تسمه ای و زنجیری) که متناسب با درخواست مشتری می باشد.

برای مشاهده مطالب بیشتر به پیج اینستاگرام مهان صنعت مراجعه کنید.

برای مشاهده مطالب بیشتر به پیج آپارات مهان صنعت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین های بلاگ

محصولات مهان صنعت

فرم درخواست مشاوره

کارشناسان مهان صنعت آماده ارائه مشاوره رایگان جهت معرفی محصولات و خدمات شرکت هستند. با پر کردن فرم زیر در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.