ماسه ساز راک اند راک

 سنگ شکن های ضربه ای عمود محور سری جدید Vertical shaft impact crusher در ایران به نام راک اند راک شناخته می شود؛در این سری از سنگ شکن ها، سنگدانه ها از قسمت فوقانی به داخل روتور این دستگاه ریخته می شود.

مشاهده توضیحات مهندس یوسفیان مدیر عامل شرکت مهان صنعت در این خصوص :

و طی چرخش روتور سنگدانه ها از سه پورت خروجی این روتور با سرعت بسیار بالا به سمت دیواره ها پرتاب می شوند و با توجه به طراحی این دستگاه مقداری از سنگدانه های اولیه برروی دیواره داخلی به عنوان زره قرار گرفته و موجب کمک به افزایش طول عمر بدنه در برابر سایش می گردد.

روتور این تجهیز

به وسیله لاینر های ضدسایش و در قسمت خروجی به وسیله ناخن های تنگستن کاربایت محافظت می شوند.

دستگاه راک اند راک
دستگاه راک اند راک

مکانیزم خردایش راک اند راک

با توجه به سرعت روتور این دستگاه سنگدانه های پرتاب شده در فضای مابین روتور و دیواره بدنه با یکدیگر برخورد می کنند و تبدیل به ماسه می شوند، بعد از این برخورد در فضا نیز به سنگدانه های دیواره برخورد می کنند تا در صورت عدم شکستگی در این مرحله عمل خردایش بر روی آنها صورت بگیرد.

اصول باردهی در ماسه ساز راک اند راک

اصول کار کردن در دستگاه ماسه ساز راک اند راک به این صورت است که دز زمانی که روشن یا در مواقعی که می خواهد مورد استفاده قرار بگیرد باید خوراک و تغذیه ی آن بصورت اصولی و مداوم تامین شود تا باردهی مناسبی را برای ما به عمل آورد. اما اگر خوراک ما کمتر از ظرفیت دستگاه باشد سبب بالا رفتن استهلاک دستگاه ما می شود .

از طرفی دیگر نیز هزینه ی برق مصرفی ما بالا می رود و سبب می شود که با تناژ تولیدی همخوانی نداشته باشد.

برای مشاهده مطالب بیشتر به پیج اینستاگرام مهان صنعت مراجعه کنید.

برای مشاهده مطالب بیشتر به پیج آپارات مهان صنعت مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین های بلاگ

محصولات مهان صنعت

فرم درخواست مشاوره

کارشناسان مهان صنعت آماده ارائه مشاوره رایگان جهت معرفی محصولات و خدمات شرکت هستند. با پر کردن فرم زیر در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.