سرند گریزلی

سرند ها در این صنعت جهت تفکیک سنگدانه ها با سایزهای مختلف از یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. در نام این تجهیز از کلمه گریزلی استفاده شده است که دلیل آن بیان قدرت و مقاومت سرند گریزلی در سرند کردن سنگ های درشت  می باشد و از طرفی سطح سرندی این تجهیز شبیه به ناخن های خرس بوده که دلیلی دیگر بر این نامگذاری است.

این تجهیز دارای استراکچر و یاتاقان بندی بسیار قوی نسبت به سرندهای معمولی می باشد.

سرند گریزلی زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به تفکیک سنگدانه هایی داشته باشیم که بسیار بزرگ بوده و نمی توان آنها را بوسیله سرندهای معمولی که دارای طوری های مفتولی هستند تفکیک نمود.

مکانیزم عمکلرد این تجهیز کاملا شبیه به سرندهای معمولی می باشد که برای ایجاد ارتعاش مورد نیاز جهت انتقال سنگدانه ها به جلو از محور لنگ استفاده می شود.

سرند گریزلی عموماً  بعد از فیدر قرار می گیرد و با عمل تفکیک سنگدانه های درشت قابل خردایش از سنگدانه های ریزی که نیاز به خردایش اولیه ندارند باعث کاهش استهلاک، جلوگیری از خفگی و همچنین افزایش راندمان سنگ شکن فکی می شود.

برای مشاهده مطالب بیشتر به پیج اینستاگرام مهان صنعت مراجعه کنید.

برای مشاهده مطالب بیشتر به پیج آپارات مهان صنعت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین های بلاگ

محصولات مهان صنعت

فرم درخواست مشاوره

کارشناسان مهان صنعت آماده ارائه مشاوره رایگان جهت معرفی محصولات و خدمات شرکت هستند. با پر کردن فرم زیر در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.