سرند خشک کن

بعد از انجام عملیات شستشو توسط ماسه شوی حلزونی، مواد ریز دانه و میکرونیزه موجود به همراه آب از مواد اولیه جدا شده و محصولی کاملا تمیز در اختیار ما قرار می گیرد اما درصد قابل توجهی از مواد مفید ریز دانه را از دست می دهیم، وجود این مواد ریز دانه باعث افزایش درصد SE یا نرمی محصول نهایی ما می شود؛ به همین منظور برای استفاده از این مواد و افزایش درصد نرمی و کیفیت محصول نهایی مهندسین این صنعت دستگاهی به نام سرند خشک کن طراحی و تولید نمودند.

سرند خشک کن علاوه بر جداسازی مواد ریز دانه و افزودن آن به مواد ما درصد قابل توجهی از آب موجود در مواد را گرفته و باعث کاهش رطوبت محصول نهایی ما نیز می گردد.

مکانیزم سرند خشک کن به گونه ای است که مواد شسته شده توسط ماسه شوی حلزونی به همراه آب بر روی سطح سرندی این دستگاه ریخته می شود و این دستگاه به کمک حرکت معکوس مواد به سمت بالا که به وسیله الکتروموتور ویبره ایجاد می شود و وجود توری های پلی اورتان با مش هایی در اندازه 100 میکرون و یا بیشتر، ریز دانه های بالای 100 میکرون را از آب جدا کرده و به محصول نهایی ما می افزاید.

سرند خشک کن

برای مشاهده مطالب بیشتر به پیج اینستاگرام مهان صنعت مراجعه کنید.

برای مشاهده مطالب بیشتر به پیج آپارات مهان صنعت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین های بلاگ

محصولات مهان صنعت

فرم درخواست مشاوره

کارشناسان مهان صنعت آماده ارائه مشاوره رایگان جهت معرفی محصولات و خدمات شرکت هستند. با پر کردن فرم زیر در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.