اوواش – ماسه شوی دینامیکی

اوواش یا ماسه شوی دینامیکی – این تجهیز به تازگی بسیار مورد استقبال معدن داران قرار گرفته است، زیرا در کنار ظرفیت شستوشوی بالا، کیفیت محصول نهایی تولید شده بسیار بهتر از ماسه شوی های دیگر می باشد.

نحوه عملکرد اوواش به اینگونه است که مواد به همراه آب وارد مخزن این تجهیز می شود، سپس توسط پمپ های اسلاری، این مواد به همراه آب به سمت هیدروسیکلون پمپاژ میشوند و داخل هیدروسیکلون ذرات جامد از مایع جدا می شوند و در ادامه مواد خروجی از هیدروسیکلون بر روی یک سطح سرندی ریخته می شوند؛ این سطح سرندی دارای توری های پلی اورتان با مش هایی بسیار ریز حتی تا سایز  100 میکرون می باشد که به ما کمک می کنند تا درکنار شیب مخالف سطح سرندی با حرکت مواد ما بتوانیم آب را به صورت تقریبا کامل از مواد جامد جدا کنیم و محصول نهایی ما دارای رطوبت تقریبا 10 الی 15 درصدی باشد.

استفاده از هیدروسیکلون و توری های پلی اورتان در مکانیزم اوواش باعث گردیده ذرات میکرونی موجود در مواد اولیه که باعث استحکام و افزایش مقاومت مصالح ما می شوند در محصول نهایی ما باقی بمانند و دلیلی بر کیفیت متفاوت محصول تولیدی این تجهیز با دیگر ماسه شوی ها باشند.

برای مشاهده مطالب بیشتر به پیج اینستاگرام مهان صنعت مراجعه کنید.

برای مشاهده مطالب بیشتر به پیج آپارات مهان صنعت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین های بلاگ

محصولات مهان صنعت

فرم درخواست مشاوره

کارشناسان مهان صنعت آماده ارائه مشاوره رایگان جهت معرفی محصولات و خدمات شرکت هستند. با پر کردن فرم زیر در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.