اهداف بودجه سال 98 مطابق با برنامه محقق شد

اهداف بودجه سال 98 مطابق با برنامه محقق شد

به گفته مهندس علی‌نقی ابوالهادی‌ زاده شرکت همگامان مس در امور فنی مهندسی، امور رفاهی و امور فضای سبز، با کوله باری از دانش و تجربه چندین ساله، آماده ارائه این خدمات در گستره استان کرمان و حتی در جغرافیای پهناور ایران است و این مهم بدون حمایت و پشتیبانی دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت‌ صنایع مس افق امکان‌پذیر نبود.
وی افزود: با اتکا به همین دانش و تجربه هم‌اکنون شرکت همگامان مس با 1200 پرسنل با تجربه، از حیطه شرکت مس فراتر رفته و نظر دیگر کارفرمایان بزرگ منطقه را به خود جلب کرده است.
وی با بیان این‌که شرکت فنی مهندسی و خدماتی همگامان مس، با رتبه 4 هم‌اکنون دارای یکصد و بیست میلیارد ریال سرمایه، مشتمل بریکصد و بیست میلیون سهم هزار ریالی است اظهار داشت: شرکت همگامان مس در سال‌های گذشته با هدف انجام کلیه کارهای تأسیسات مکانیکی، برقی و ابزار دقیق، تغییر و راه‌اندازی ماشین‌آلات، انجام خدمات واحدهای تولیدی و غیر تولیدی، انجام کلیه خدمات رفاهی در ارتباط با مهمانسراها و رستوران‌ها، ایجاد و نگهداری فضای سبز در مجتمع‌های تولیدی شرکت مس تأسیس شد.
ابوالهادی‌زاده تأکید کرد: این مجموعه طی 15 سال گذشته همواره در تلاش بوده است که به‌صورت پویا و نظام‌مند، در توسعه و تعالی زیرساخت‌ها در صنعت مس کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری‌های نوین گام بردارد.
وی با بیان اینکه با یک برنامه‌ریزی دقیق اهداف بودجه‌ای سال گذشته را مطابق با برنامه محقق کردیم افزود: به دنبال این هستیم تا با شرکت در مناقصات شرکت مس و همچنین در سطح استان کرمان شاهد افزایش قراردادهای این شرکت در سال جاری باشیم.
به گفته مدیرعامل شرکت همگامان مس یکی از اقدامات مهم این شرکت در سال گذشته بهبود ناوگان حمل‌ونقل شرکت از طریق واگذاری حداقل 70 درصد از ناوگان حمل‌ونقل به بخش خصوصی بود تا با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی شاهد ارتقای سطح حمل‌ونقل، افزایش سطح ایمنی و سرعت بخشی در انجام امور باشیم.

منبع: دنیای معدن

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین های بلاگ

محصولات مهان صنعت

همین الان تماس بگیرید

فرم درخواست مشاوره

کارشناسان مهان صنعت آماده ارائه مشاوره رایگان جهت معرفی محصولات و خدمات شرکت هستند. با پر کردن فرم زیر در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.